Image module

Doplňky Bekyan jsou více než jen kuchyňské náčiní. Používáte je každý den: při krájení chleba či zeleniny, skladování mouky a koření nebo servírování jídel. Charakteristický design Bekyan produktů je spolu s prvotřídními materiály a provedením vizitkou naší precizní práce. Jsou zkrátka příliš elegantní na to, abyste je schovávali ve skříni.

Image module
Skleněné dózy na potraviny
Vyrobené z prvotřídních materiálů

Kuchyňská dóza pro skladování potravin je vyrobena z odolného borosilikátového skla a kvalitní nerezové oceli a opatřena silikonovým těsněním pro zajištění vzduchotěsnosti. Skleněné dózy jsou k dispozici ve čtyřech různých velikostech – 25, 20, 15 a 10 cm.

Image module
Keramické dózy na potraviny
Vysoce kvalitní keramika

Bílé skladovací dózy jsou vyrobené z prvotřídní keramiky a odolného bambusového dřeva. Díky zvoleným materiálům jsou ideální pro skladování a uchovávání čerstvých kuchyňských surovin. Keramické dózy jsou k dispozici ve třech různých velikostech – 18, 13,5 a 9 cm.

Image module
Krájecí dřevěné prkénko
Vyrobeno z přírodních materiálů

Při zařizování kuchyně se dřevo řadí mezi nejčastěji volené materiály, a to zejména při krájení potravin. Prkénka se skládají z jednoho kusu dřeva. Obě strany prkénka můžete použít pro krájení ovoce a zeleniny, masa, ryb či pečiva.

Image module
Mlýnek na sůl a pepř
Přitažliví a užiteční společníci

Mlýnky představují čistý a autentický styl, kde vítězí půvab dřeva v kombinaci s dokonalým tvarem. Vyrobené z pevného dřeva. Keramický mlecí mechanismus je vysoce tvrdý a odolný proti opotřebení.

Image module
Dřevěné bedýnky
Pro ukládání a organizování

Bedýnky jsou ideálními doplňky pro lidi, kteří chtějí využít úložný prostor v kuchyni skutečně naplno. Dřevěné bedýnky na uložení ovoce nebo zeleniny jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a navrženy s ohledem na kompatibilitu s kuchyněmi Bekyan.

Image module
Kuchyňské chňapky
Praktické a užitečné

Kvalitní chňapka s motivem Bekyan má výplň z izolačního vatelínu. Využijete ji i jako podložku pod horký hrnec.

Objevte doplňky Bekyan a zjistěte o nich více u nejbližšího prodejce

Image module