Funkčnost v celé své kráse

V kuchyních Bekyan je každá skříň a zásuvka pečlivě rozvržena tak, aby zcela vyhovovala potřebám zákazníka a zároveň zaručovala co nejlepší využití prostoru. Široká škála příslušenství umožňuje konstruktérovi vytvořit ideální řešení pro každého klienta s důrazem na detail, v němž spočívá dobrá pověst značky Bekyan. Veškeré příslušenství a kování je navrženo a vyrobeno podle těch nejvyšších standardů.

Dřevěné zásuvkové vložky

Čistý design a luxus

Bekyan nabízí spoustu možností vybavení zásuvek pomocí modulárního dělicího systému z masivního dřeva. Zásuvky si tak můžete připravit pro elegantní ukládání příborů, kuchyňského náčiní, koření, dóz na potraviny a dalších kuchyňských doplňků. Výsuvy je rovněž možné vybavit flexibilním hliníkovým dělicím systémem, který si nastavíte přesně podle rozměrů a uspořádání ukládaných předmětů a potravin.

Image module

Závěsný program

Variabilita povrchu

Sofistikovaný a univerzální závěsný program MosaiQ nabízí široké spektrum využití pro konfiguraci prostoru mezi pracovní deskou a horními skříňkami. Multifunkční konzola opatřená světelným páskem zajistí efektivní nepřímé osvětlení pracovní plochy.

Skleněné obklady s grafickým motivem

Perfektní vzhled i snadná údržba

Převratná technika tvorby grafického skla pro kuchyňské obklady je tím správným příkladem využití skla v moderním pojetí. (Klikněte a prolistujte si jednotlivé motivy)

Legrabox

Elegance v pohybu

Přímočarý, stylový design v kombinaci s vysoce jakostními a ušlechtilými materiály definují vzhled LEGRABOX. Bočnice jsou rovné uvnitř i zvenku a svou tloušťkou 12,8 mm vzbuzují nadšení a emoce. Všechny komponenty LEGRABOX jsou vzájemně perfektně sladěny, a tak působí skutečně harmonickým dojmem.

Image module
Image module

Vysoké výsuvy

Dokonalý přehled

Použití výsuvných systémů s integrovaným tlumením umožňuje dokonalý přehled a jednoduchý přístup k uskladněným věcem a potravinám ve vysokých úložných skříních i při hloubce 60 cm.

Výsuvné sortery

Myslete ekologicky

Třídit je moderní. Kdo myslí ekologicky, třídí odpad a podle toho vybírá vhodný odpadkový koš. Nabízíme systémy třídění odpadu, které jsou promyšlené do posledního detailu. Hrany zkosené směrem dovnitř umožňují snadnou údržbu, zatímco doplňková organizační zásuvka nabízí praktický úložný prostor.

Image module

Osvětlení

Rozzařte svou kuchyň

Osvětlení pomáhá rozlišit kuchyň a obývací prostor a umožňuje měnit atmosféru místnosti pomocí různých druhů osvětlení. Elegantní integrované LED osvětlení výsuvů, skleněných polic či nástěnných panelů je rovněž součástí volitelného vybavení kuchyní Bekyan.

Rohový policový výsuv

Využijte rohy naplno

Výsuvný systém LeMans do rohových skříní má tvar tzv. ledviny. Jedná se o jeden z nejprodávanějších modelů, jelikož je stylový, moderní a přitom dokonale funkční.

Výsuv můžete kompletně vysunout, což z něj dělá nejpohodlnější a nejpřehlednější řešení pro rohové skříně. Každou jednotlivou „ledvinu“ lze vytáhnout samostatně a podle potřeby kdykoliv posunout nahoru i dolů, čímž se zmenší či zvětší jednotlivé proklady. Ledviny jsou vhodné nejen na ukládání hrnců a pánví, ale i dalšího nádobí.

Image module

Bluetooth

Kuchyně plná života

Naše kuchyně umožňují zabudování Sound Baru, který lze prostřednictvím funkce Bluetooth propojit s jakýmkoli zařízením. Můžete tedy přehrávat hudbu nebo přehazovat skladby například pomocí chytrého telefonu. Jednoduše přizpůsobíte hudbu náladě a užijete si velmi kvalitní zvuk, ať už zrovna budete vařit, jíst, odpočívat nebo pořádat večírek.