5 kroků k Vaší vlastní kuchyni Bekyan

Od prvotní inspirace až po zákaznický servis.

Je to už dávno, kdy se kuchyně točily pouze okolo vaření a stravování. Nyní jsou kuchyně centrem rodinného života, a tak i nejdůležitější místnosti v domě. Právě proto je tak důležité reagovat na individuální přání a požadavky již ve fázi plánování. S pomocí následujícího seznamu Vás provedeme jednotlivými kroky, které je třeba učinit, aby se Vaše představa o nové kuchyni stala realitou. Vytvořili jsme tento program, abychom Vás pohodlně provedli Vaší cestou za novou kuchyní Bekyan!

Banner imageBanner image
1. INSPIRACE
Banner imageBanner image
2. PRVNÍ MYŠLENKA
Banner imageBanner image
3. KONKRÉTNÍ NÁVRH
Banner imageBanner image
4. OBJEDNÁVKA A MONTÁŽ
Banner imageBanner image
5. ZÁKAZNICKÝ SERVIS
Image module

 1    Ispirace

Zatímco někteří zákazníci mají hned od prvního okamžiku jasnou představu o tom, jak bude jejich nová kuchyňská linka vypadat, jiní se raději inspirují již realizovanými projekty a vzorovými kuchyněmi.

Nechte se inspirovat:
Na našich webových stránkách v sekci Kuchyně najdete spoustu fotografií kuchyňských konceptů, které můžete sdílet se svou rodinou a přáteli. Nebo se nechte inspirovat z realizovaných kuchyní. Také můžete sledovat novinky na stránkách Bekyan nebo se prostřednictvím emailu rovnou přihlásit k jejich odběru.

Ještě více inspirace najdete v našem kataloguTen si můžete prohlédnout on-line nebo v tištěné podobě, ve které Vám ho zcela zdarma doručíme až domů.

 2    První myšlenka

Dalším obvyklým krokem je to, že si domluvíte schůzku u našeho prodejce, nebo prodejce přijede přímo za Vámi. Pomocí systému vyhledávání prodejců  můžete snadno najít Bekyan specialistu, který se nachází ve Vašem okolí.

Vyneste hrubé rozměry místnosti na papír a pokuste se zachytit vaše myšlenky či nápady, jak by měla Vaše kuchyně vypadat. S tím Vám mohou pomoci informace v sekci Ergonomie.

Každá informace je užitečná k tomu, abychom si dokázali vytvořit co nejpřesnější představu o Vašich potřebách. Máte náčrty, obrázky nebo hrubé plány místnosti po ruce? Vezměte všechno, co může pomoci konstruktérovi pochopit vaše požadavky, a nedělejte si starosti s tím, že Vaše výkresy nebudou zcela přesné. Před samotným plánováním dorazí náš kuchyňský specialista přímo na místo, aby získal přesné rozměry.

 3    Konkrétní návrh

Na základě požadavků a představ definovaných během první schůzky náš kuchyňský designer připraví první návrh rozložení kuchyně. Udělejte si čas na to, abyste tento první koncept důkladně zanalyzovali. Pro kuchyňskou řadu Exclusive připravíme fotorealistickou 3D vizualizaci, kde budete mít možnost vidět navrhovanou kuchyňskou linku zasazenou přímo do Vašeho interiéru. Po doladění všech detailů a zohlednění všech Vašich přání budeme téměř hotovi.

Image module

 4    Objednávka a montáž

Předtím, než bude Vaše kuchyně připravena k výrobě, k Vám zamíří specializovaný prodejce Bekyan, aby přímo na místě získal přesné rozměry. Po Vašem souhlasu budou naměřené rozměry a podrobný plán zahrnující všechny technické podrobnosti předány naší výrobní centrále. Výroba nové kuchyně trvá čtyři až osm týdnů v závislosti na zvoleném modelu a probíhá v souladu s nejvyššími standardy kvality. Váš prodejní specialista bude pečovat o hladký průběh jejího dodání i celé montáže.

 5    Zákaznický servis

V zájmu neustálého zlepšování našich služeb je pro nás názor našich zákazníků velmi důležitý. Budeme velmi rádi, když nám věnujete chvíli času a odešlete nám Váš názor na poskytnuté služby.